İletişim

Yasal Uyarı !

yasal uyarı Yetişkin CHAT yasal uyarı sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada kişisel sohbet kuralları yer almaktadır, bu sayfayı kullanan herkes aşağıdaki uyarıları kabul etmektedir.
Bu web sitesi kişisel sohbet üzerine hizmet sağlamaktadır.

 • Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları Yetişkin CHAT yönetimine aittir. sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

 • Internet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Kullananlar hakkında yasal takibat yapılacaktır.

 • Yetişkin CHAT sitesi kullanıcıları virüslere karşı korumaktadır fakat bunun garantisi verilemez. Siteden indireceğiniz döküman veya belgeleri virüs taramasından geçirerek indiriniz.
 • Sohbet Girişi

  +18 Yaş altı giremez.

  Yardım alın ?

  Yetişkin üyelerden haberdar olun!

  © Copyright 2018 - Yetişkinlerin Sohbet Sitesi. id0L